aktualizováno: 18.03.2020 06:53:32 

FARMA GRUČOVICE

Reference
Žádná data nebo nastavení...

Reference

https://darykraje.cz/farma-grucovice/

Dobrý den,
 
na kuřeti jsme si opravdu  pochutnali, chtěli bychom si ještě objednat 3 kuřata a 2 kačeny, nebudete mít výhledově cestu do Valmezu?
 
Děkuji
Štěrbová L.

Dobrý den pane Tichý,
děkuji Vám za přání do nového roku. S přáním zejména pevného zdraví se připojuji  ke všem spokojeným odběratelům Vaší drůbeže.

Pokaždé nás mile překvapí 100% kvalita, nikdy není s dodanou drůbeží žádný problém.Takto si představujeme člověka, který svou věc dělá se skutečným zájem a znalostmi  z oboru chovatelství. Bylo by na škodu věci, kdybyste svou práci na farmě ukončil. Od p. Pavly

Dobrý den,

Dovolte abych vám poděkoval. Jsem velice rád, že jsem vaši farmu našel. Bral jsem fantastickou drůbež z Francie, ale bylo to velice nákladné a pře jenom trochu z ruky.

Vaši drůbež jsem nyní vyzkoušel poprvé a musím konstatovat, že kvalita je opravdu výborná a velmi srovnatelná. Moc děkuji za tak skvělý chuťový zážitek při konzumaci,

maso je opravdu pevné a je vidět, že se o drůbež dobře staráte.

Už jsem instruoval své přátele a příští objednávka bude mnohem většíJ Jenom se zeptám, je možné dát informaci předem, než pojedete zase do Vsetína na můj e-mail, nebo musím sledovat webovky?

 

Děkuji Gajzur Vizovice

Zdravim a vyjadřuji spokojenost s kuřecí masíčkem, na kohouty ještě nedošlo. Jitka

Dobrý den.Selské kuřata byly výborné chutí připominaly zvěřinu a kachnička ta byla jedna básen. Pavel
 
Ahoj Husokachny jsem dělala na manželovy narozeniny k tomu červené a bílé zelí.No já myslela ze se o ně poperou jak jim chutnaly.
Kuřatka a krůty byly taky výborné.Před těmi vánocemi na mně myslí zase si vezmu.Nemůžu si nabrat do zásoby nemám to kde mrazit.
Jana
 
Ahoj Připojuji se k Janě husokachny byly výborné.Krůtu ještě mám v Mrazáku.Až pojedeš zase do Ostravy tak určitě něco vemem.A nezapomen na vajíčka.
Hanka
 
Dobrý den.
Jak jsem slíbil tak vám píšu husička byla výborná.Jen je škoda že už nemáte ty krůty si určitě vemem .
Barteska
 
 
Dobrý den,
chtěl bych si objednat 26 ks housat Landeských s dopravou. V loni jsem měl od Vás poprvé a byl jsem velmi spokojen, doprava proběhla taky v pořádku.
Děkuji s přáním pěkného dne

 

Ondřej KočíDobrý den, v první řadě bych vám chtěla poděkovat za nádherná kuřata - brala jsem si od vás koncem května selská zlatá jednodenní, dávala jsem je pod kvočnu a byla opravdu pěkná a zdravá.

 

Dobrý den pane Tichý, moc děkuji za bezproblémové vyřízení mé objednávky, včetně zajištění dopravy přes kurýra Bezděkových, vše dorazilo v pořádku, živé a zdravé. Moc děkuji, s přátelským pozdravem a přáním všeho dobrého Jan Mudra


Zdravím Vás pane Tichý,

velmi rád si u Vás i letos koupím nějakou drůbež, protože minulá léta jsme s drůbeží od Vás byli velmi spokojeni. Bude to pravděpodobně zase 20ks francouzských perliček, 20ks selských kuřat a nově 5hus a 5 krůt. Ještě si Vám dovolím zavolat ohledně konzultace v těchto věcech: nově nabízíte selské kuře, které je zřejmě více masné. Jaká je snáška dospělých slepic tohoto druhu? Budu si muset ještě objednat nějaké snáškové slepice abychom měli dostatek vajec? Husy a krůty chci mít nově. Jde mi především o kvalitu a chuť masa. Doba růstu je druhořadá.  Drůbež má k dispozici 8ha výběhu v plantáži vánočních stromků, čímž je zajištěna dostatečná pastva, kterou zatím celou využily jen perličky. Jaký druh hus a krůt bych měl zvolit? Nebo byste doporučil ještě jinou drůbež? Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem

Jan Kácha  Super Qualität, super Produkte, Super-lecker, super Bauernhof und sehr ambitionierter Bio-Bauer! Leider wohne ich zu weit weg, um mich öfter “einzudecken“.

Dobrý den, 

chtěla bych si objednat 15 ks selského zlatého kuřete (pokud se nemusí krmit směsí jako selské kuře, pokud ano, změnila bych objednávku na selské), 14 denní. 
A dále 3 ks housat landeských a 3 ks české bílé brojlerové husy, také 14 denní. 

Měla bych zájem o dopravu, takže věk drůbeže asi jak budete mít naším směrem zavážku? Brali jsme si od vaší firmy i vloni  housata a naprostá spokojenost. Děkujeme. 

S pozdravem K. V. 


Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je ještě možné si u vás objednat nějakou husičku nebo husokachnu, ale asi ji potřebujeme i zabít a ...... . Jsme na tyto věci naprosto leví a nezvládli bychom to:((.
Moc děkuji za info.
Jinak máte moc pěkné stránky a když potřebuji nějakou informaci ohledně chovu slepic-máme 4 slepičky, ale jen na vajíčka-tak se dívám k vám.
Hezký den a mnoho úspěchů, Pavla Pyšová

V loni jsme si u vás koupili na vánoce husokachny .  Jelikož jsme byli velice spokojeni  tak   bychom  je chtěli  letost opět . Jestli by byla možnost , tak nějakou teď a pak další nějaké k vánocům . Dejte vědět , zda je opět prodáváte , jaká je cena za kg a kdy by byla možnost odběru .  Děkuji za odpověď a přeji hezký den   J.  Magera
Dobrý den,moc se mi líbí váš přístup ke zvířatům a také podmínky k chovu.už dlouho hledám nějaké eko farmy ,kde by mohla naše rodina,nakupovat maso.Je možné si u vás objednat jen maso.Máte nějaké odběratele,kteří od vás maso kupují a dále po ČR prodávají,abychom nemuseli jezdit tak daleko.Ráda bych věděla jak je to s porážkou zvířat.Je to vše s ústou ke zvířatům a bez utrpení.
Je možné se k vám také přijed podívat.Moc vám děkuji za odpovědi a přeji ať se vám i zvířátkům daří a opravdu obdivuji váš zájem o blaho těchto opeřenců.Ony si to zaslouží,žijí přece kvůli nám.Kdyby jste byli ochotni koukněte na 
www.spolecnostprozvirata.cz,je rozjeta celosvětová petice na ochranu zvířat.Je potřeba mnoho podpisů,aby se začali zabívat více týráním zvířat ve velkochovech,testováním a vůbec všeho co se jich týká.Mějte se hezky Škarková Alena
Dobrý den,
dostala jsem kontakt na vás až teď v létě a ráda bych využila vaší nabídky na pečínkovou kachnu nebo husu.
Bydlíme bohužel až v Praze, takže si asi nesmlsnu. Babička s dědou již nežijí (vyrostla jsem na statku-takže vím co práce obnáší) a já bych si moc ráda upekla zase dobrou kachničku nebo husičku. Vykrmovali jsme husy ještě šiškami, kuřátka rostla v uhláku pod sporákem, mlátili obilí, sklízeli řepu, vybírali brambory,sušili seno, každý den na trávu, měli jsme prasata, krávy, ovce, králíky, slepice atd.... Ty kupované nemají s domácí nic společného. Pokud by se  problém s dopravou dal nějak vyřešit, tak mne, prosím, napište. Přeji vám hodně síly v dalším chovu. Vypadá to super.
Zdraví vás Aneltová

Hezke odpoledne, drubez byla dorucena v poradku a ma se cile k svetu. Ikdyz byla objednavka dorucena s mensim zpozdenim s drubezi jsem spokojena a dekujem. Jeste bych mela dotaz, jedna husokacena nam stale okusuje peri ostatnim a to az do krve, nemohl byste poradit co s tim, zda neco chybi atd.  vim ze otravuji, ale jeste se nam to nestalo a tak si nevime rady moc dekuji a preji hezky den Duskova
 Dobrý den,
děkujeme za doručení domluvené zásilky kuřat Kalimero. Dorazila v pořádku.

  Děkuji a přeji hezký den, Lamačová

Děkuji za přání a jelikož sháním venkovské stavení, kde bych  se opět mohla vrátit k chovu drůbeže, ráda se k vám obrátím. V minulosti jsem byla spokojená. Těším se na spolupráci. Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů. Marie
Dobrý den pane Tichý Chtěl bych moc poděkovat za slepice z Vaší farmy.
Bral jsem je od Vás už třetím rokem a jsem s nima nad míru spokojen.Slepičky jsou zdravé,hezké a čisté,okamžitě po vypuštění doma na dvorek se zařadí mezi ostatní,jsou v klidu a nekonflikní.Do týdne vždy začnou nést.
Tyto slepice nesou pravidelně,až jsem se divil,jak je to možné.Jak zde píše i pan Jurok,měl jsem podobný problém.Slepice jsem koupil od jiněho chovatele.Slepičky jsou nádherné ,ale nenesou.Už nikdy tohle neudělám.Opravdu můžu vřele doporučit farmu Klokočí.Byl jsem hodně překvapen s ochotou vedoucího farmy,tak i zaměstnanců.V dnešní době je to velký problém.Kdyby tomu bylo i jinde tak.
S pozdravem Pavel Řezníček Zlínsko

Pane Tichý a všichni z farmy, zdravím Vás srdečně a moc  děkuji za opět kvalitní ptáčky do našich chovů. U nás i u sousedů vše prospívá, mulardi i husy krásně rostou, zatím (a věřme, že to tak bude jako loni  předloni) nebyl žádný úhyn. Co se týče farmářských kuřat, jsou úžasná, vyrůstají s husami a mulardy a nemají žádný konfliktní problém. Rostou jako z vody. Jen ten malý holokrký černý plivník odešel na věčnost, ale s tím se musí při takovém množství počítat. Přeji Vám vše dobré, děkuji za dodávku. Romana a přátelé, Chrudimsko
Dobrý den, jsem velice spokojená. Brala jsem drůbež poprvé a adresu jsem zjistila již pozdě, přesto jsem si koupila přes 100 kusů různé drůbeže. Dobře prospívá a dobře se snáší na zahradě. Úhyn byl minimální a mojí vinou. Co nejvíce oceňuji je nejen kvalita drůbeže, ale i množství druhů. Děkuji a přeji hodně úspěchů do dalších let, přijedu znovu. Helena Tůmová Pelhřimovsko
Dobrý den 
děkuji za infomrmaci o druhé dodávce. Zvířátkům se daří výborně, rostou před očima a dělají nám radost. Bydlíme na samotě mezi rybníky a Lidušky mají velký výběh s potokem a rybníčkemi. Snad se je podaří odchovat do dospělosti,ale  máme strach z lišky, toulavých psů a také závistivých lidí.
Uhynulo nám zatím pouze jediné káče, které bylo zakrslé a i když přijímalo potravu, nerostlo a nakonec se ztratilo....asi ho chytil nějaký dravec.

Dobry den, 

dostal jsem na Vas tip od kamarada, ze pry prodavate fantstickou drubez a tak bych si rad neco objednal. Akorat nevim jak to u Vas funguje.
Mel bych zajem pro zatim pouze o kuratka, dejme tomu o cca 10 ks. Bez problemu mohu prijet na Vasi farmu jelikoz bydlim kousek od Olomouce.
Chci se zeptat jak to u Vas funguje, jak dlouho si musim kurata zamluvit, zda li jsou kuchana a oskubana, a za kolik je kilo kuratek. 

Jak jsem jiz napsal mel bych zajem o 10 ks. Mockrat dekuji za informace a budu se tesit na dalsi spolupraci. 

S pozdravem hezkeho dne T.C.

Dobrý den,v červnu jsem si od vás přivezla 20 třídenních kuřátek slepiček selských na výkrm.Dnes jsme je poprvé ochutnali a musím říci, že kvalitou masa se nevyrovnají snad ani krůtě. Byla a bude !! to ještě devatenáckrát lahoda. Na jaře opět přijedu, i když to k vám, z Roudnice nad Labem, máme 373 km. Přeji mnoho úspěchů.  
Dobrý den,
kuřátka včera dorazila v pořádku, jsou čilá. Mockrát vám děkuji i za kousky navíc. Pevně věřím tomu, že budu spokojená stejně jako v loni. Příští rok ale musíme dopilovat spolu dopravu, protože ačkoliv jsem v objednávce psala, že bydlím 2km od Roudnice nad Labem, hnal by jste mě až do Ustí nad labem a přitom další paní odebírala také v Roudnici nad Labem. Rozumím, máte toho teď hodně. Ale díky panu Sýkorovi a mé prořízlé pusy, nedočkavosti  a vám, že jste mi poslal jeho tel. číslo, jsme se potkali také v Roudnici, kde jsem si kuřátka v půl deváté večer vyzvedla. Ještě jednou veliký dík a přeji hodně uspěchů a hlavně hodně spokojených zákazníků jako jsem já. Andrea Jedličková
p.s. pan Sýkora byl velmi příjemný pan řidič

Dobrý den,
chtěla jsem poděkovat za objednanou dodávku drůbeže a násadových kachních vajec dne 4.5.2013, vše proběhlo v pořádku až na počet objednaných krůt bronzových , měla jsem objednaných 6 kusů a dodaných bylo pouze 2 dvě, což mě velice mrzí. Již loni jsem  od Vás objednávala a byla jsem velice spokojená.Velice Vás prosím  o dodání 4 kusů krůt bronzových a to samozhřejmě až pojedete s rozvozem do severních Čech.
S pozdravem ,JH
Hezký den,lpřipojujeme se s kladným hodnocením této farmy. Letošní housata, které jsme si objednali jsou zdravá, silná, bez jediného úhynu. Děkujeme taktéž za ochotu a dovoz housat do Uhlířova. Již jsme si minulý rok brali slepičky a taktéž spokojenost. Určitě opět na příští rok objednáme do chovu.
Zdraví Zámečníkovi z Bruntálska.

Dobrý den, 
chtěla jsem se zeptat zda ještě prodáváte kuřata K-AVI. Minulý rok jsme si od Vás odebrali 30 kuřátek a byli jsme s nimi nad míru spokojeni. V nabídce jsme je nenašli, tak nevím jestli je to jen dobou kdy jsem se na Vaše stránky dívala, nebo už je v nabídce nemáte a nebudete mít vůbec.
 
Pokud už K-AVI nejsou a nebudou ráda bych si zamluvila 20 kuřátek 1- denních Farmařských slepic. Předpokládám že nejsou sexovaná ale jsou to slepičky i kohouti dohromady. Prosím potvrďte mi na e-mail že s nimi mohu počítat, případně kdy bychom si pro ně mohli přijet. 

 

Dobrý den, našla jsem Vaše stránky, kde se prezentujete s Vaší drůbeží. Zatím to jsou nejlepší stránky a nabídky, které jsem na internetu našla. Potřebujeme si letos obnovit slepičky nosničky a marně jsem hledala...
Problém je v tom, že bydlíme v Liberci, auto nemáme a k Vám je to hodně daleko. A zrovna Vy máte slepice, které by se mi moc liíbily.
Četla jsem u Vás, že jste slepice i posílali, ale nevím, jestli to platí i pro tento rok. Jednalo by se o 7 mladých slepiček DOMINANT SUSSEX,  nebo  MODRÝ, cca 15 týdenní.
Těším se na Vaši odpověď nebo radu, kam se obrátit.
Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne    P.T. Liberec
Dobrý den,

než přejdu k dotazu, kvůli kterému píšu, musím Vám pochválit webové stránky. Mě osobně teda oslovily a od teď když budu shánět drůbež, vždy se nejdřív podívám sem. Jen nechápu, když jsem dnes prohledával internet, že mi google ani jednou nenabídnul Vaše stránky a musel mi je poradit známý chovatel, to je škoda..

Ale k dotazu: vím, že už je po sezóně, ale snažím se ještě sehnat jednu dospělou, klidně letošní husu - bílou brojlerovou - k doplnění chovného hejna. "Klidně letošní" píši proto, že dávám stejně vejce do líhně, takže to nemusí být prověřená husa která by seděla. Nemáte náhodou ještě nějaké zbytky?

Předem děkuji za jakoukoli odpověď a přeji hezké svátky.

Honza Czasch

Dobrý večer,
i my Vám z Razové přejeme krásné a klidné Vánoční svátky a do nového roku mnoho úspěchů a spokojených odběratelů. Určitě se rádi ozveme neboť zlatá selská kuřata a perličky od Vás byly bezkonkurenční. Takže zatím nashledanou a brzy se zase ozveme.
Grygerkovi
Razová

Dobrý den,musím říct že vaše stránky jsou jsou fantastické.Píšu ohledně té směsy  bohužel jsem nesehnal směs pro housata tak mi bylo doporučeno at vezmu pro kachnata že je to stejné ale přidávám ječmený šrot a vařená vejce namočený chleba a strouhám jim mrkev samozřejmě chodí na pastvu a kdyžn ja chladno a jsou zavřené i přes den tak jim chodím trhat zelené respektive na mlýčí.Tak co myslíte je to v pořádku ale ta směs pro housata by byla asi lepší klidně bych si jí objednal i na dobírku aby housátkům nic nechybělo mějte se kráně s pozdravem M.Chudý
Moc děkuji za přání a přeji Vám vše nejlepší a zdravé chovy.Kuřice které mám od Vás jsou perfektní,V lednu se ozvu a obědnám si 10 kusu kuřic sussex,díky moc a at se Vám daří.Poupa Nový Bor.
Dobrý den, 
 
ráda bych Vám poděkovala za zaslaná kuřátka. Všechna dorazila v pořádku a mají se k světu. 
 
Ještě jednou díky.
 

PVDobrý den,

děkujeme za slepičky, jsou naprosto dokonalé :)

Mějte se hezky :)

Dana Krausová
Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za vaší spolupráci. Dnes dorazila kuřátka. Všechna byla živá a v dobré kondici. S dopravcem jsme byli spokojeni, velmi dobrá domluva. Jsme spokojeni na 100%.
 
 
 
                                                                                                              S pozdravem
                                                                                                               
                                                                                                              Šindelkovi
Dobrý den,piši až ted kuřatka došly v pořadku a za rychlé vyřizeni.Jsem s Vámi spokojená.Ještě jednou dik.Kvěchová

 

Dobrý den. Tak Vám musím sdělit, že již dlouho jsem se nesetkal s takovou

Ochotou, profesionálním přístupem a nakonec i s velmi pěkným chovným materiálem.

Dovoluji si tedy ještě objednat 30 ks brojlerů tak, abych pokud možno si mohl odebrat

Ještě těch již objednaných 40 ks kalumet. Celkem tedy 70 ks. Platba odejde v pondělí,

Moje paní účetní je na dovolené.Děkuji a jsem s úctou JUDr.Jaroslav Vyhlídal

 


 Dobrý večer, asi 7.5. jsme od Vás dostali mulardy, staré přibližně 4 týdny, v současnosti mají kačeři kolem 4 kg. Jsou moc pěkné. Chci se zeptat, zda má cenu je dál krmit, nebo už jsou na zabití a víc neporostou, nebo budou např. tučné. Omlouvám se, ale moc informací jsem na Internetu k mulardům nenašel. Vy píšete, že dorůstají 4 kg, ale mě se zdá, že by ještě mohli narůst. Děkuji lojda

Dobrý den,

mám od Vás  mulardy a krůty, musím Vás pochválit, zatím ani jeden úhyn, prostě paráda.A proto jsem se ještě rozhodla, že bych přikoupila housata. Teda pokud je ještě máte v nabídce. Vzala bych 4 housata landéské.
Napiště mi prosím, pokud ještě máte na prodej - cenu - poslala bych peníze na účet a jestli je možný dovoz .

 
Děkuji  Večeřová

Dobrý den,
Chtěla jsem se touto cestou zepetat, zadli by byl ještě možný odběr husokčen/mulardů/ kolem 8. července. Máme od Vás již brojlery i husokachny a jsme moc spokojeni. Kdyby to bylo možné vzali bychom si od Vás ještě 9 nebo 10. 7 10 husokačen a 10 brojlerů. Věřím, že nám v tomto směru vyhovíte. Brali bychom jstejně jako minule 21 denní. Děkuji za jakoukoliv odpověď. S pozdravem Davidová z Bernartic nad Odrou. Odběr bychom opět rádi zrealizovali v Hranicích. Přeji moc pěkný den a mnoho úspěchů. Jste super, Vaše drůbež je opravdu kvalitní.

Dobrý den , 
 
chtěl bych si u Vás koupit čtyři slepičky ,které by začaly snášet asi do dvou měsíců . Již jsem u Vás před 3 roky slepičky kupoval a mám s nimi dobré zkušenosti(jsou velmi hodné a bystré).Po třech letech ale vždy osazenstvo kurníku obnovuji.Prosím o sdělení , jaké jsou možnosti , barvy , cena a možnost odběru . Děkuji Valový

 Ano, vše je k naprosté spokojenosti vyřízeno. Pro poruchu auta jsem se telefonicky na čísle 608249462 domluvil na odběr  8.6. během dopoledne a v Hrabůvce jsem si kuřata vyzvedl. Přeji hezký den a naschledanou. Procházka Jiří.

Dobrý den 
děkuji za infomrmaci o druhé dodávce. Zvířátkům se daří výborně, rostou před očima a dělají nám radost. Bydlíme na samotě mezi rybníky a Lidušky mají velký výběh s potokem a rybníčkemi. Snad se je podaří odchovat do dospělosti,ale  máme strach z lišky, toulavých psů a také závistivých lidí.
Uhynulo nám zatím pouze jediné káče, které bylo zakrslé a i když přijímalo potravu, nerostlo a nakonec se ztratilo....asi ho chytil nějaký dravec.
Hezke odpoledne, drubez byla dorucena v poradku a ma se cile k svetu. Ikdyz byla objednavka dorucena s mensim zpozdenim s drubezi jsem spokojena a dekujem.
 Dobrý den, nejdříve bych vám chtěl poděkovat za dodání objednané drůbeže a zároveň se informovat, zda je možno učinit ještě objednávku slepiček SILVER, 10 ks, 8týdení za 85,-kč/kus, dále 20 ks slepiček SNEHULENKA, 8týdení za 78,-kč/kus, dále PERLIČKA, 21denní, 5ks, 75,-kč/kus. Dále ještě z chovatelských potřeb barelová napáječka plast 30 litrů, objednací č. 2, 1kus, krmítko tubusové 18 kg, objednací č.6, 2kusy, krmítko tubusové 6kg, objednací č.11, 3kusy, napáječka plastová 12litrů, objednací č.22, 2kusy a napáječka plastová 6litrů, objednací č.25, 2kusy.Bohužel, jsem odkázaný na vaši dopravu,cenu respektuji.Moje adresa je Jan Mudra, Zaječov,Nová Ves 11, 267 63. tel.732 677 216.Moc dekuji, s přátelským pozdravem Jan Mudra
Vážení přátelé, po dva roky jsem měl od Vás housata a vždy jsem byl velice spokojen.
Dobrý den, moje objednávka už byla k mé stoprocentní spokojenosti  vyřízena a drůbež od vás už je v našem kurníku. To černé kalimero už je taky v pořádku. Děkuji za vaše služby a doufám v další spolupráci. Uvažovala jsem , že bych si někdy v srpnu, pokud budou v prodeji,  vzala na zkoušku tři housata, ale protože nemám možnost jim poskytnout víc než vanu s vodou a výběh do zahrady, mám obavy, že se jim u nás nebude líbit. Můžete mi poradit? Děkuji Kopecká.
Dobrý den,v prvé řadě bych chtěla pochválit drůbež,kterou prodáváte,loni i letos mám od Vás husy německé i landeské a jsem velmi spokojena,loni mně husy obdivovala celá vesnice,pásli se na louce byly všem na očích a nám dělaly ozdobu.Ráda bych si objednala 8 ks Silver The Final Hybrid 8mi týdenní a 10ks Kalimero 7 denní ( nebo i starší )vyzvedla bych si je začátkem června jak píšete,že budete prodávat Silvery v Hrabůvce u Hranic.Spočítejte mi cenu,chtěla bych to zaplatit celé dopředu ,husy jsme se sousedkou taky tak platily.
Děkuji a přeji hezký den Málková

Dobrý den, zase to musím trochu upravit, nějak se to u nás po horách rozkřiklo, že od Vás beru drůbež. Ted za mnou byli lidé z druhé vesnice, kteří schánějí také drůbež, jestli bych jim nepřiobjednala také , aby to bylo při jedné cestě. Nechám tedy objednávku na konec května. Takže konečné číslo je 9 landénských a 4 bílé , 5 mulardenů a 5 pekinských. Napište mi prosím jestli vše budete mít a jak staré budou. Ještě chtějí vědět kam by jste je mohli přivést a přibližný datum. Předem moc děkuji. Zálohu složím hned příští týden, tento týden, to bohužel asi nestihnu. Napište mi číslo objednávky.

 Dobrý den, pane Tichý, objednávám u Vás stejně jako loni husy a husokačeny.
Prosím o dodání
20 hus
a 35 mulardů.

Předpokládám, že budete chtít zálohu, není problém, napište mi prosím č. účtu a termín dodání.
Děkuji a těším se na Vaši skvělou drůbež!

 
Dobrý den,
objednávám tedy 6 ks perliček. Už mám u Vás housata a krůty.Nyní se těším,že zkusím ty pstruhy.Počítám,že další překvapení budou minimálně pštrosí steaky!Díky za báječné služby!

Přeji krásný den,minulý rok jsem od Vás kupoval drůbež na výkrm a protože jsem byl velice spokojen,rád bych i v letošním roce od vás osobně odkoupil asi 10 káčátek a 10 husiček,počet ještě upřesním.Kdy je možný odběr?Mají se mi ozvat ještě čtyři chovatelé,takže se objednávka nejspíš rozšíří cca o 100%.Děkuji.

Dobrý den, po několikaleté dobré zkušenosti Vámi dodávané drůbeže k výkrmu se i letos ozývám. Chci si u Vás objednat 5 kusů 6ti týdenní krůty bronzové. Pro informaci - bude mezi nimi i krocan ? Děkuji zdraví Jindřich Halfar , Hlučín  

Dobrý den,
chtěla bych u Vás zase objednat 60 bílých německých hus. Je to pro Švancarovi ( už u Vás objednávali loni i předloni)Švancarová Ostřetín Holice, (pokud možno zase na začátek května) Díky.
Dobrý den,
tak jako letos bych si je nechala dovézt ,když budou i housata a mulardi zároven nevadilo by mě to, jak jen to bude u vás možné.
s pozdravem Krobotová.

Dobrý den.tak nakonec přece jen objednáme landeská housata i letos, 5 kusů a pokud by to bylo možné, tak v polovině dubna. Tu poslední husu, co začala snášet, jsme nechali. Začala se totiž kromě toho chovat jak náš pes, pořád se tulila, dávala nám hlavu na nohy a lehávala u kočárku, jakoby ho hlídala. Takže s takovou už by nám snad ta pečínka ani nechutnala. Kdybychom věděli, jak to dopadne,tak jednoho housera necháme. Takhle ho bude mít až letos. Pro housata si přijedeme. S pozdravem Vaněk
 
 

Dobrý den. Tak už je nový rok a já si dovoluji se ozvat se svojí objednávkou. Vloni, jak jsme si spolu psali se mi káčata nepovedli koupit u dobrého prodejce měla jsem velký úhyn, tak bych je ráda měla od Vás.
Mám zájem o 50 ks mulardenek a kdyby to jen trochu šlo tak 5 krůťat-raději bronzových.
Bylo by to možné? Máte již nějaké termíny? Jaké podmínky(záloha, doprava atp.)?
Moc děkuji a přeji krásný den


Zdravím Vás. Byli jste u nás, ve východních Čechách, s husami a kachnami, pamatujete? Hlásím, že našim humusům (husy a mulardi) se vede skvěle, mají pastvinu a dostatek granulí k životu.Romana Netolická
08.05.2010


Chtěla bych moc pochválit vaše zařízení  jednání s vámi nemá chybu  .Letos jsem si zde zakoupila kuřičky a jsem mimořádně spokojená,ted mám kačenky a housátka,a jsou užasný.děkuji a všem doporučuji
27.04.2010

 


Krásné dopoledne! Toto jsou nejlepší stránky o drůbeži, co jsem na netu našla! Přehledné, účelné, hezky psané a ještě příjemná hudba! Jen tak dále! Krásný den!
 


Moc pěkně se mi s vámi jedná, drůbež máte kvalitní.Kupuji odsud zvířata již několik let a jsem moc spokojená. Pokud potřebuji, poradí i po telefonu. Kateřina Pavlíčková
17.02.2010


Velmi zajímavé a troufám si říci nepřehlédnutelné stránky, nyní v novém provedení s hudbou na mne působí ještě lépe.Ráda rozkliknu, poslouchám a listuji na Vašich stránkách.

Dobrý den z Jihlavy,
housatům se daří skvěle, rostou jak z vody, včera se poprvé rozhodly, že vyzkouší rybník. Jak jsem slíbila, posílám fotky.

Ještě jednou děkujeme a mějte se pěkně
Mahelovi

 
 
Zdravím, po lonských výborných výsledcích odchovu drůbeže z vašeho chovu si i letos objednávám huásokachny MULARDENY a to 10 kusů na DUBEN 2010.   Děkuji   Halfar Hlučín.

Dobrý den, musím vám napsat, ač jsem zdaleka, neboť vaše stránky, podrobnosti o chovu a přístup ke zvířatům i zákazníkům mne nadchly. Jediné, čeho lituji je, že jsem až u Sedlčan a tak při shánění nosnic jste pro mne nedosažitelní.
Ale i tak vám přeji mnoho úspěchů a radosti s vašim chovem, je radost přijít na vaše stránky, s pozdravem
Lucie Votavová, Skrýšov

Přeji hezký den a pevné zdraví v letošním roce,

Obracím se na Vás se žádostí o potvrzení objednávky na letošní (2010) odběr 12 ks housat husy landenské v termínu první poloviny května letošního roku.
Rovněž by mi vyhovovalo provést platbu požadované zálohy v termínu předem na Váš účet - převodem.Ale nevylušuji žádný jiný způsob úhrady,který by vzhovoval Vám. Proto se o způsobu rozhodněte vy.
Již loni jsem od Vás měl 10 ks landenských a 2 ks bílých(větších) husí,
ale přesto, ze jsem dochoval pouze deset, byl jsem velmi ,velmi spokojen.
Budu očekávat Vaši zprávu .
Za vyřízení děkuji
Milan Čaja Uh.Hradiště

Dobrý den. Ještě jednou  děkuji za pěkný přístup k zákazníkum který se dnes už vidí jen zřídka opravdu jsem mile překvapen.Martin Kostka

Dobrý den ,nejprve bych Vám chtěla poděkovat za  loňské husy. Opravdu se povedly a měla jsem z nich velkou radost. Při porážce měly 4 kg- což  bylo při chovu jen na trávě s trochou  kukuřičkého štrotu unikátní.
  Ještě dnes Vám pošlu zálohu na housata celkem 1500 Kč. Ovšem Váš termín , který te do  5.3. asi pošta nestihne tak rychle dodat . Prosím  proto  o shovívavost - penízky opravdu dnes odešlu .
  Odběr koncem května to by bylo skvělé a podkud je  dovezete budu jen a jen ráda.
 Brala jsem od Vás leghornky a vlašky české obě plenemena jsou dobrá. Mají prozatím velmi dobrou snášku.
 Vzhledem k tomu, že jsem s vaší drůbeží spokojená doporučuji i dále svým známým.  Snad se Vám  někdo ozval.
 Jsem s pozdravem a přáním krásného dne
 Šárka Wondrová
 

Mnohokrát děkuji za odpověď a určitě to vyzkouším. Moc Vám fandím a ráda se podívám na Vaše moc pěkné stránky.

Dobrý den.
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za bleskové dodání krůt. Byla
jsem moc spokojená a v budoucnu (pokud to bude možné) se budu na Vás
ráda obracet. Vás i Vaše služby vřele doporučuji svým známým s
odkazem na Vaše krásně zpracované internetové stránky. A pokud se
ptají na mou vlastní zkušenost, dodávám jen, že je prvotřídní.
A pro úplnost mohu jen dodat, že pracuji s jednou paní z obce
Benkovice a i ona byla překvapena s kvalitou Vašich služeb.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně úspěchů v podnikání.

PS. Nesměle jen doporučuji. Jestliže by se příště ve Vašem inzerátu
objevila věta: "Rozvoz po Opavě zdarma", domnívám se, že objednávky
by mohly být větší.  

Dobrý den z Chomutova!

      Srdečně Vás zdravím zdravím až z dalekého Chomutova.Právěpřed chvílí jsem zcela náhodou objevila Vaše stránky a chtěla bych Vámnapsat,že se mi moc líbí a velmi lituji,že jsem z takové dálky.Nevím,žeby u nás nějaká taková skvělá farma byla a moc lituji,že nemohu býtVaším zákazníkem.Nabízíte to,co bych uvítala také v našem okolí.Dávámev naší rodině přednost domácí stravě,pokud je to tedy možné.
 Tak Vám alespoň přeji,aby se Vám dařilo a ještě jednou vyjadřuji Vám svůj obdiv k Vaší práci.

                                                                                                                 S pozdravem LianaJíchová,Chomutov

Obdivuji vás.Kdysi jsemse zabýval myšlenkou že bych dělal něco podobného jako vy.Jsem rád žetakový chovatel u nás existuje.Rád bych si zamluvil martinskou husu prosebe i další členy naší rodiny.Tedy minimálně čtyři husy.
Bydlím ale v Praze a musím to nějak zorganizovat.Vím dokonce orestauraci ktrá by chtěla taky nakoupit....pak by se to dalo zvládnouekonomicky i mým autem... Ozvěte se mi prosím.
S úctou k vaší práci Zdeněk Hamšík

 Dobry den dnes mi přivezli odvas husy a sem moc spokojen,achtěl bych siještě něco doobědnat jestli byto ještě šlo,v květnu sem do slezskychrudoltic přivezou ještě kruty takže byto přivezli přijednom,odepišteprosim ,a hned bych vam napsal obědnavku,předem vam moc děkuji spozdravem Voltemar Tomaš.

U slepiček/kuřic/ si naši zákazníci
pochvalují, že se jim neklovou, jsou hodné, krotké a nejsou
agresivní. To vše je docíleno vyváženou stravou, možností pohybu na čerstvém
vzduchu, individualním přístupem a péči a také tím, že se nacházíme ve
vyšší
nadmořské výšce, díky čemu je naše drůbež odolnější. U jatečné drůbeže si
pochvalují
chuť a kvalitu masa, protože například husy chováme 3 až 4 měsíce /takzvaná
husa pečinková/.
To se projeví na kvalitě a hlavně vyzrálosti masa. Husa se tolik nezpeče jako
kupovaná v obchodě, protože v obchodě jsou až na vyjímky prodávané husy brojlerové,
porážené v devíti týdnech a krmené intenzivně, vetšinou bez přístupu do výběhu.
Totéž u nás platí i pro ostatní jatečnou drůbež. Vajíčka mají pěknou barvu
žloutku,což je dáno tím, že slepičky jsou vypouštené celodenně do výběhu, kde se můžou
dosytosti napást.
Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se našeho i Vašeho chovu.
Kdykoliv nás můžete kontaktovat. 
 
Farmářy a Selská kuřata
Dobrý den, na podzim jsme si objednali násadová vajíčka farmářek, s tím, že kohoutci půjdou na pekáč a slepičky půjdou na chov, s jedním kohoutem. Kohoutků tedy nakonec bylo víc než slepiček, ale jsou vynikající a když jsme je dali ochutnat známé, řekla že si je bude klidně od nás kupovat, protože koupené kuře tomu našemu není ani z daleka podobné. Teď jsme si objednali selská kuřata, kde jsme měli určitě neúmyslně \\\"kukačku\\\" holokrkou gargamelku, která je teď u nás na vesnici atrakcí. Museli jsme však přiobjednat hned další násadová vajíčka a i větší líheň, protože se to jaké máme 4,5 kilová \\\"kuřátka\\\" rozneslo a všichni je chtějí taky.
Co se týká dopravy vajíček, my osobně by jsme preferovali jiný způsob dopravy, protože česká pošta u nás funguje ne zrovna dobře a nedá se u nich platit kartou. Stalo se nám ale jen jednou že byli vajíčko rozbité, což byla vina určitě pošťáka, se kterým máme celkem potíže, ale zabalená jsou vždy dobře a i pár navíc, což je skvělé. Už se těšíme na těch 140, až se budou klubat, je to nádherné a úžasné co se stane, pokud si člověk místo usmažení volského oka k večeři vylíhne kuřátko, takového drobečka, hned je doma veseleji.

Moc děkuji za to že se tomu věnujete a máte taková plemena. Stachová


Z letošním nákupem drůbeže i loňským jsme byli velice spokojeni, odchovali jsme vše bez úhynu.Vaše drůbež je ozdobou našeho dvora, který každý kolemjdoucí obdivuje.Z tohoto důvodu pokračujeme ve spolupráci s Vámi a těšíme se na příští rok

Přejeme Vám i Vašim spolupracovníkům  krásné prožití svátků Vánočních ,mnoho zdraví štěstí ,v Novém roce 2013

A úspěchů v chovu drůbeže.

Ze srdce přeji

Šindelářovi  - Soběchleby u Přerova


 

Dobrý den.Chtěl bych moc poděkovat za slepice z Vaší farmy.
Bral jsem je od Vás už třetím rokem a jsem s nima nad míru spokojen.Slepičky jsou zdravé,hezké a čisté,okamžitě po vypuštění doma na dvorek se zařadí mezi ostatní,jsou v klidu a nekonflikní.Do týdne vždy začnou nést.
Tyto slepice nesou pravidelně,až jsem se divil,jak je to možné.Jak zde píše i pan Jurok,měl jsem podobný problém.Slepice jsem koupil od jiněho chovatele.Slepičky jsou nádherné ,ale nenesou.Už nikdy tohle neudělám.Opravdu můžu vřele doporučit farmu Klokočí.Byl jsem hodně překvapen s ochotou vedoucího farmy,tak i zaměstnanců.V dnešní době je to velký problém.Kdyby tomu bylo i jinde tak.

Dobrý den, měli jsme od vás kohoutky na maso, byly jsme velice spokojeni s chutí masa a kvalitou, která se nedá srovnat s kvalitou nabízené drůbeže v marketech. Opět si od Vás budeme brát drůbež i když je o něco dražší než v obchodech, ale za kvalitu si rádi připlatíme. Děkujeme ať se daří. Janáčkovi z Brna

S pozdravem Pavel Řezníček ZlínskoPíšu ještě jednou,znovu jsem pročetla vaše internetové stránky -lépe pročetla-a omlouvám se,poprvé jsem si nevšimla,že selská kuřata jsou i holokrká.Takže moje spokojenost dosahuje 100%..Mám ještě dotaz,žlutější a chutnější na jídlo jsou selská kuřata ,nebo farmářská?Myslím,že příští rok budu opět vaše zákaznice na násadová vejce.Děkuji za odpověď.Kulhánková


NÁŘEZ !!! Vajíčka přišli luxusně zabaleny,dnes už lupou a vypadávají z nich panenky mno nádhera.Holokrčky vypadají jak z kosmu,nádherná silná a čilá kuřata,Přišlo i pár vajec navíc,zatim se z 50ti vylíhlo 42 což je pro mě paráda!..Moc děkuji za kvalitní \"sadbu\" :)Těch 20 dní bylo těžké dočkat ale vyplatilo se-nádhera! Děkuji Vocásková Lucie


Dobrý den,
pravidelně sleduji Vaši nabídku dne,
mám kuřata, brojlery, kachny - všechny
co jste prodávali - barbíny, muliny, pekingské,
vyléhla jsem si  křížence../jsou to krásní ptáci/
teď řešíme kokcidie, ale to zvládáme,
úhyny veškeré žádné - mám ale dotaz:
bylo by možné, zařadit na příští rok do Vaší
nabídky čistokervné slepice?   třeba vlašky -
nejen hybridy. Je mi jasné, že máte směr,
kterého se držíte a jak se říká, devatero řemesel
 - desátá bída, ale myslím, že chovatelé by měli
zájem./sledovat inzeráty, navštěvovat burzy
a výsledek bývá mnohdy O, to není pro každého
uspokojivá náplň jara/
Dále budu sledovat Vaše stránky.
S přáním pěkného dne a dobrých prodejů
         Lysáková Z


Dobrý den, ze 30 vajíček jsem vyřadila pouze 1 neoplodněné, vylíhlo se mi 28 kuřátek, o jedno jsem přišla nešťastnou náhodou - při líhnutí se na skořápku nalepila skořápka už vylíhnutého a kuřátko se udusilo. Jsem maximálně spokojená (už poněkolikáté- a nejen s vajíčky, ale i koupenými) mláďaty a vřele doporučuji.

Radmila Tomanová

Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať, kedy budete mať prvé kačky a husy. Minulý rok sme od Vás kupovali hydinu, boli sme veľmi spokojní s kvalitou Vašich húsatok a kačiek a máme záujem o ďalšiu spoluprácu s Vami.  Zatiaľ Vám ďakujem, s pozdravom Torišková Alžbeta


Ďakujem za odpoveď, správa môže zostať na webe, nevadí mi to, veď som napísala pravdu. Husy a kačka ste nám doviezli až ku nám domov, neviem ako to bude tento rok s dopravou, či pôjdete na Slovensko raz alebo viackrát , či sa dá hydina objednať aj nejakou zásielkovou službou.. Ak sa situácia vyvinie podľa našich plánov, budeme chovať viac turnusov kačiek a 1 turnus husí. Pozerala som na Vašej stránke aj ceny, nebolo tam ešte nič konkrétne, ak viete niečo viac, napíšte.  Zatiaľ ďakujem, Torišková Alžbeta

 


Dobrý den,
prosím Vás, před rokem jsem si u Vás objednal leghornky bíle barvy a byl jsem velice az nad miru ze slepickami spokojeny. Ted v červnu jsem si koupil zase nove leghornky ale z Bílovce a pani říkala ľe začnu nosit v srpnu. No ale skutek utek. Slepice skoro nenosi, z 15ks slepic je za den max 4-5 vajicek enkdy je jenom 3vajicka. Slepice uz se 2krat preperili, ale stylem ze jsou skoro hole. Vubec nenosi. Kde nastala chyba ? Jenom mi nosi Vaąe rok staré leghornky a ty nové které jsem si koupil z bílovce vůbec nenosí. Strava je podava u vąech slepic stejna. Ted maji leghornky cca 5,5 mesice. Děkuji za radu :) s pozdravem Jurok

Dobrý večer,
v loňském roce jsme si u Vás objednávali husy a kačeny a byli jsme s nimi velmi spokojeni, Byly (a některé stále jsou) ozdobou našeho dvora. Po celou dobu odchovu jsme se nesetkali s jediným problémem. Proto bychom si chtěli na letošní rok objednat znovu.

Čtu tady různé názory na tuto farmu. Za sebe můžu říct, že jsem spokojená na víc jak 100%. Brala jsem si drůbež už dvakrát, kačeny mulard a selská kuřata a podruhé opět kačeny mulard. Poprvé to byl servis rozvozu až  přímo před dům, přesto, že měli s rozvozem velké potíže. V obou případech  to byla krásná, čistá, zdravá drůbež. Vedoucí farmy  i slečna v kanceláři jsou velmi ochotní a můžu říct, že s takovou vstřícností a milým jednáním jsem se už dlouho nesetkala. Já se na tuto farmu budu určitě vracet. Kopecká Jitka Prostějovsko

Pane Tichý a všichni z farmy, zdravím Vás srdečně a moc  děkuji za opět kvalitní ptáčky do našich chovů. U nás i u sousedů vše prospívá, mulardi i husy krásně rostou, zatím (a věřme, že to tak bude jako loni  předloni) nebyl žádný úhyn. Co se týče farmářských kuřat, jsou úžasná, vyrůstají s husami a mulardy a nemají žádný konfliktní problém. Rostou jako z vody. Jen ten malý holokrký černý plivník odešel na věčnost, ale s tím se musí při takovém množství počítat. Přeji Vám vše dobré, děkuji za dodávku. Romana a přátelé, Chrudimsko

Dobrý den, jsem velice spokojená. Brala jsem drůbež poprvé a adresu jsem zjistila již pozdě, přesto jsem si koupila přes 100 kusů různé drůbeže. Dobře prospívá a dobře se snáší na zahradě. Úhyn byl minimální a mojí vinou. Co nejvíce oceňuji je nejen kvalita drůbeže, ale i množství druhů. Děkuji a přeji hodně úspěchů do dalších let, přijedu znovu. Helena Tůmová Pelhřimovsko
S přáním hezkého dne Daniel Tichý

 


TOPlist